Svěží voda

Svěží voda

Péče o přírodu a životní prostředí může mít spoustu podob. Od vysazování stromů přes úklid odpadků v lese nebo výsev tradičních květnatých luk až po podporu třídění a recyklace odpadu. Pouze vše dohromady zajistí hezké prostředí, ve kterém chceme společně žít.

Vážíme si každého, kdo se chce ochraně přírody věnovat a vkládat do ní svou energii. Prostřednictvím tohoto programu proto rádi podpoříme zajímavé projekty, které se snaží životní prostředí zlepšovat.

Další zaměření

Chytrá voda

Vše začíná vzděláváním. Proto rádi podpoříme vzdělávací a osvětové projekty, které děti poučí například o vodě a ekologii, ale i o dalších oblastech života a vědění.
Více

Krása vody

Podporujeme kulturní akce ve městech a obcích, které jsou zaměřené na cílenou pomoc sociálním projektům.
Více

Rychlá voda

Přispíváme na rekreační a závodní sportovní akce a aktivity dětí i dospělých. Chceme v severočeském regionu vychovat sportovce, pro které bude pohyb koníčkem.
Více

Stipendium

Přemýšlíte, kam nasměrovat budoucnost svých dětí? V dnešní obtížné době jsou studijní léta a nástup do prvního zaměstnání rozhodujícím faktorem kariérního úspěchu. Zaměstnanci skupiny Severočeská voda se však o budoucnost svých dětí bát nemusí.
Více