Rychlá voda

Rychlá voda

Fyzická aktivita je důležitá nejen pro zdraví, ale hraje klíčovou roli i ve společenských vazbách. Mnoho z nás si na sportovních kroužcích v dětství našlo kamarády, se kterými jsme se postupem času stali opravdovými přáteli.

Kroužky však dají dětem mnohem více. Naučí je uplatňovat fair play nejen na hřišti, ale i v životě. Z těch nejlepších dětí se navíc mohou stát profesionální sportovci, kteří budou náš region reprezentovat na vrcholných světových akcích.

Chceme patřit mezi ty, kteří regionální sport aktivně podporují. Rádi proto pomůžeme s financováním projektů pro smysluplné trávení volného času spojeného s pohybovými aktivitami zejména pro děti.

Přispíváme na rekreační i závodní sportovní aktivity pro děti i dospělé. Chceme v severočeském regionu vychovat sportovce, pro které bude pohyb koníčkem.

Další programy

Krása vody

Podporujeme kulturní akce ve městech a obcích, které jsou zaměřené na cílenou pomoc sociálním projektům.
Více

Chytrá voda

Vše začíná vzděláváním. Proto rádi podpoříme vzdělávací a osvětové projekty, které děti poučí například o vodě a ekologii, ale i o dalších oblastech života a vědění.
Více

Království vody

Podprogram „Chytré vody“
Vše začíná vzděláváním již od útlého věku. Rádi proto podpoříme projekty mateřských škol a školní skupin zaměřených na vodu.
Více

Svěží voda

Pomáháme financovat akce zaměřené na zlepšení prostředí ve městech a obcích. Podporujeme projekty na ochranu životního prostředí.
Více

Solidární pramen

Podprogram „Svěží vody“
Cílem podprogramu je jednorázová finanční pomoc v lokalitách poničených živelnou pohromou. Podprogram Solidární pramen byl poprvé aktivován dne 28. 6. 2021.
Více

Živá voda

Chceme pracovat s těmi, kteří pomáhají ostatním. Podporujeme proto charitativní akce a organizace, které se starají o blaho těch, co to opravdu potřebují.
Více

Dary vody

Podprogram „Živé vody“
Chceme podpořit projekty zaměřené na vodu jako základní předpoklad života, ale i možnost relaxace a poznání.
Více