Živá voda

Živá voda

Ne všichni mají takové štěstí, že v životě nemusí řešit žádné problémy. Někteří z nás se s nimi už narodí, jiní je začnou řešit později. Může se jednat o lidi s handicapem, těžce nemocné či třeba sociálně znevýhodněné. Přestože každého z nich trápí něco jiného, jedno mají společné. Potřebují pomoc druhých, bez kterých se často neobejdou.

A od toho tu jsme my. Chceme pomáhat těm, které něco trápí. Podporujeme proto projekty, jež pracují s lidmi, kteří potřebují podat pomocnou ruku. Zlepšujeme život seniorům i handicapovaným. Naším cílem je podpora organizací zabývajících se prací v sociální a charitativní oblasti.

Další programy

Krása vody

Podporujeme kulturní akce ve městech a obcích, které jsou zaměřené na cílenou pomoc sociálním projektům.
Více

Rychlá voda

Přispíváme na rekreační a závodní sportovní akce a aktivity dětí i dospělých. Chceme v severočeském regionu vychovat sportovce, pro které bude pohyb koníčkem.
Více

Chytrá voda

Vše začíná vzděláváním. Proto rádi podpoříme vzdělávací a osvětové projekty, které děti poučí například o vodě a ekologii, ale i o dalších oblastech života a vědění.
Více

Království vody

Podprogram „Chytré vody“
Vše začíná vzděláváním již od útlého věku. Rádi proto podpoříme projekty mateřských škol a školní skupin zaměřených na vodu.
Více

Svěží voda

Pomáháme financovat akce zaměřené na zlepšení prostředí ve městech a obcích. Podporujeme projekty na ochranu životního prostředí.
Více

Solidární pramen

Podprogram „Svěží vody“
Cílem podprogramu je jednorázová finanční pomoc v lokalitách poničených živelnou pohromou. Podprogram Solidární pramen byl poprvé aktivován dne 28. 6. 2021.
Více

Dary vody

Podprogram „Živé vody“
Chceme podpořit projekty zaměřené na vodu jako základní předpoklad života, ale i možnost relaxace a poznání.
Více