Živá voda

Živá voda

Ne všichni mají takové štěstí, že v životě nemusí řešit žádné problémy. Někteří z nás se s nimi už narodí, jiní je začnou řešit později. Může se jednat o lidi s handicapem, těžce nemocné či třeba sociálně znevýhodněné. Přestože každého z nich trápí něco jiného, jedno mají společné. Potřebují pomoc druhých, bez kterých se často neobejdou.

A od toho tu jsme my. Chceme pomáhat těm, které něco trápí. Podporujeme proto projekty, jež pracují s lidmi, kteří potřebují podat pomocnou ruku. Zlepšujeme život seniorům i handicapovaným. Naším cílem je podpora organizací zabývajících se prací v sociální a charitativní oblasti.

Další zaměření

Chytrá voda

Vše začíná vzděláváním. Proto rádi podpoříme vzdělávací a osvětové projekty, které děti poučí například o vodě a ekologii, ale i o dalších oblastech života a vědění.
Více

Krása vody

Podporujeme kulturní akce ve městech a obcích, které jsou zaměřené na cílenou pomoc sociálním projektům.
Více

Rychlá voda

Přispíváme na rekreační a závodní sportovní akce a aktivity dětí i dospělých. Chceme v severočeském regionu vychovat sportovce, pro které bude pohyb koníčkem.
Více

Stipendium

Přemýšlíte, kam nasměrovat budoucnost svých dětí? V dnešní obtížné době jsou studijní léta a nástup do prvního zaměstnání rozhodujícím faktorem kariérního úspěchu. Zaměstnanci skupiny Severočeská voda se však o budoucnost svých dětí bát nemusí.
Více