Zdravá vlnka

Zdravá vlnka

Mezi lidmi naleznete mnoho hrdinů, kteří dělají záslužné věci, ale téměř nikdo o nich neví. Někteří si ke svému zaměstnání musí vzít další práci na plný úvazek, aby se dokázali postarat o člena rodiny trpícího závažným onemocněním. Často je to náročný běh na dlouhou trať. Rodinný pečovatel ztrácí energii, do práce chodí vyčerpaný a poklidné rodinné zázemí je pryč.

U nás ve skupině Severočeská voda před těmito problémy nezavíráme oči. Příbuzným zaměstnanců pomůžeme s úhradou zdravotních, rehabilitačních a fyzioterapeutických služeb, které zdravotní pojišťovny běžně nehradí. Přispějeme také na speciální kompenzační pomůcky nebo doplňky stravy i na speciální pedagogikou či psychologickou péčí. O zdraví našich rodin se postaráme společně!

Příjem žádostí byl ukončen.

Další zaměření

Chytrá voda

Vše začíná vzděláváním. Proto rádi podpoříme vzdělávací a osvětové projekty, které děti poučí například o vodě a ekologii, ale i o dalších oblastech života a vědění.
Více

Krása vody

Podporujeme kulturní akce ve městech a obcích, které jsou zaměřené na cílenou pomoc sociálním projektům.
Více

Rychlá voda

Přispíváme na rekreační a závodní sportovní akce a aktivity dětí i dospělých. Chceme v severočeském regionu vychovat sportovce, pro které bude pohyb koníčkem.
Více

Stipendium

Přemýšlíte, kam nasměrovat budoucnost svých dětí? V dnešní obtížné době jsou studijní léta a nástup do prvního zaměstnání rozhodujícím faktorem kariérního úspěchu. Zaměstnanci skupiny Severočeská voda se však o budoucnost svých dětí bát nemusí.
Více